Китай все ще приховує дані про коронавірус — Помпео

REUTERS / Tom Brenner

Об этом сообщает Руспрес

Помпео звинуватив Пекін у приховуванні важливої інформації про спалах коронавірусу

REUTERS / Tom Brenner


Держсекретар США Майк Помпео заявив, що правляча в Китаї Комуністична партія все ще приховує від світу інформацію, необхідну для запобігання нових випадків зараження коронавірусом.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

В інтерв’ю радіопрограмі Washington Watch він зазначив, що повільність Пекіна в обміні інформацією про вірус створила ризики для людей у всьому світі, і сказав, що це «дійсно поставило під загрозу тисячі життів», повідомляє Голос Америки.

«Я стурбований тим, що це приховування, ця дезінформація, якою займається Комуністична партія Китаю, все ще позбавляє світ необхідної інформації, щоб ми могли запобігти повторенню нових випадків», — додав Помпео.

Читайте також:
Легендарний італійський футболіст про коронавірус: «Все дуже погано. Нам потрібна додаткова допомога»

Раніше тайванські експерти засумнівалися в заявах Китаю про відсутність нових випадків захворювання коронавірусом після того, як виявилися 43 000 безсимптомних випадків.

Крім того, лікар з міста Ухань, який став епіцентром спалаху коронавірусу, заявив, що дані про нові випадки зараження занижують навмисне.

Читайте також:
Чи можна гуляти під час карантину та чи очікувати покращення ситуації з COVID-19 улітку. Інтерв’ю НВ з авторитетним вірусологом

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/koronavirus-kitay-prihovuye-informaciyu-pompeo-ostanni-novini-50077707.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя