Хіти тижня. Добросусідське попередження, або "гібридна отвєточка": Лукашенко заявив, що Росія "горить" коронавірусом, а ЗМІ мовчать про катастрофу

Кремлівські писаки, виконуючи циркуляр Путіна, віщають як світ загинається навколо затишної Росії. Схоже Бацькові набридли московські нісенітниці про пандемію у Білорусі, і він проговорився про те, що знає з доповідей своїх спецслужб.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в Росії важка ситуація з коронавірусом і не вся інформація про це надходила в ЗМІ. Про це Лукашенко заявив, критикуючи рішення російської влади закрити кордон з Білоруссю через загрозу коронавірусу, повідомляють з посиланням на Белта.

Об этом сообщает Преступная Россия

Порівнюючи масштаби двох країн, Лукашенко зауважив, що це Білорусі, можливо, варто було б боятися, щоб величезна Росія не “завирусила” її.

“Як вчора сказав прем’єр Росії, у них пожежа: не всі в ЗМІ давали. У них важка ситуація. Так нам треба боятися цієї ситуації, ви чогось боїтеся Білорусі? До того ж при такому нашому контролі і ставленні до цієї проблеми. Давайте разом це робити – ні, закрили. Що ж, це їхня справа”, – заявив він.

У понеділок прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін заявив, що РФ закрила кордон з Білоруссю.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-dobrosusidske-poperedzhennia-abo-hibrydna-otvietochka-lukashenko-zaiavyv-shcho-rosiia-horyt-koronavirusom-a-zmi-movchat-pro-katastrofu-320264.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя