У Житомирі визначили найсильнішу команду з кросфіту під час чемпіонату серед військових частин ДШВ

У Житомирі визначили найсильнішу команду з кросфіту під час чемпіонату серед військових частин ДШВ
У Житомирі визначили найсильнішу команду з кросфіту під час чемпіонату серед військових частин ДШВ
У Житомирі відбувся III-й чемпіонат з функціонального багатоборства, або ж красфіту серед команд Десантно-штурмових військ ЗС України та місцевих спортивних клубів на здобуття титулу «Найбільш фізично підготовлена команда».

Змагання відбувалися на майдані Європейському, що знаходиться в самому центрі пішохідної вулиці Михайлівської.

Дані змагання у Десантно-штурмових військах проводяться в третій раз зокрема у селищі Гвардійське Дніпропетровської області, Львові, а цього року честь приймати гостей випала столиці українського десанту — місті Житомир.

У чемпіонаті змагалися шість збірних команд з п’яти бойових бригад та 199 навчального центру ДШВ. Також участь у змаганнях взяли команди зі спортивних клубів Лайм, Свавор, Андеграунд та команда від Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.

Три комплекси із п’яти вправ десантники виконували на швидкість на кросфіт-арені просто неба. У запальні боротьбі, в напруженому темпі – майже протягом чотирьох годин учасники змагань показували свій незламний дух та вражаючі фізичні якості українського десантника.

Підтримати хлопців у нелегкій боротьбі прийшли друзі, побратими, родини та житомиряни.

- Кросфіт збільшує потенціал загальної фізичної підготовки воїна, а для десантника – є базовою для виконання досить складних бойових завдань, де потрібна сила, витривалість та незламний дух, — зазначив командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майор Євген Мойсюк.

За підсумками змагань призові місця розподілили наступним чином: «золото» та звання «Найбільш фізично підготовлена команда» здобули десантники 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України, «срібло» — отримала команда 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України, а «бронза» дісталася воїнам 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв.

Начальник фізичної підготовки і спорту 199 навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України старший лейтенант Олександр Рибак, говорить: «Наша команда півроку три рази на тиждень займалася в спортивному залі по системі красфіт, виконували різні комплекси починаючи від присідання з вагою до випадів та ривкового бігу. Тому зайняте друге місце – це також маленька перемога.

Організатори розповідають, що до перемоги бійців мотивують цінними призами – спортивним інвентарем та преміями.

Пресслужба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил УкраїниДжерело статті: “https://zhitomir-online.com/sport/89105-u-zhytomyri-vyznachyly-naysylnishu-komandu-z-krosfitu-pid-chas-chempionatu-sered-viyskovykh-chastyn-dshv.html” Об этом сообщает newsblog.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя