«Дружба понад усе!»: репортаж з виставки україно-білоруської техніки. Фоторепортаж

«Дружба понад усе!»: репортаж з виставки україно-білоруської техніки. Фоторепортаж

У рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь сьогодні на майдані Соборному відбувається презентація найкращих зразків міжнародної техніки Об этом сообщает 44kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Близько 10-ї години ранку по-осінньому тиху атмосферу центральної площі нашого рідного міста було порушено сміхом, радістю, а також активними дискусіями щодо обговорення представниками обох країн переваг їх продукції. Головне, що нарешті ми бачимо наших містян по-справжньому щасливими! Тато веде малого сина за руку до білоруських тракторів, відкриваючи перед малюком новий, незнаний світ…І дійсно, прогулюючись поміж рядами виставочної техніки, відчуваю патріотичну гордість за вітчизняний «Еталон» та вражаюся велетенськими розмірами білоруського «БілАЗа». Дивлячись на величність представленої техніки, розумію, що хвилююся за те, щоб люди не запізнилися на це дійство та не втратили свого шансу стати споглядачем урочистого дійства в першій шерензі зацікавлених подією житомирян. «Дівчино, підходьте до нас», — чую десь вдалечині привітне запрошення рекламного менеджера «Мінського тракторного заводу» та мов зачарована іду цікавитися гордістю нашого «сусіда».

0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0
0 0

«Ми полюбили житомирян усім серцем!»

Отож, почувши, що я місцева, пан Александр (менеджер заводу – авт.) щиро посміхнувся та захопливо розповів про те, як містяни шанують білоруського виробника. «Розумієте, я ще не бачив такої зацікавленості простих перехожих до наших тракторів. І це дуже круто! Мені приємно те, що діти і дорослі підходять до наших «велетнів». Вони лізуть всередину кабіни, фотографуються з ними та виявляють неабиякий інтерес», — підкреслює менеждер.

Доречі, на виставці «Мінський тракторний завод» представив 7 оновлених моделей тракторів, котрі збільшили свою продуктивну потужніть від 9 до 350 конячих сил.

«Золото Білорусії»

І ось, вже щаслива за організаторів виставки і житомирян, також підхожу до представниці «Білоруського металургічного заводу» Дзюбіної Аксани та цікавлюся, що особливого вони привезли до нас.

«З гордістю повідомляємо – ми металургічні монополісти нашої країни. І сьогодні ми знайомимо українців з візитівкою Республіки Білорусь, нашим «білоруським золотом», а саме — нанотехнологією з вироблення безшовних нафтопровідних труб. Це наш авторський, міжнародний проєкт», — заявила пані Аксана.

«Погнали наші європейськими шляхами!»

Насамкінець вирішую поцікавитися і вітчизняним виробником сільськогосподарської техніки «Заводом Кобзаренка». Отож, наш представник похизувався, що ми є лідерами з продажу тракторів не тільки в Україні, а і за її межами: «Повірте, сумського виробника знають усюди. У нас надійна техніка. А як же інакше? Один наш трактор коштує близько 15 000 000 мільйонів гривень. Тому, ми турбуємося за якість нашої продукції. До речі, цьогоріч ми поставили рекорд з їх продажів! 500 одиниць за рік», -говорить представник заводу.

P.S.І вірю, я вірю їм! Тим часом, радісна атмосфера продовжує чарувати свою публіку, а меланхолійний темп життя житомирян продовжує протікати в звичайному для них руслі.

Ірина Хоцька
Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/druzhba-ponad-use-reportazh-z-vistavki-ukrayino-biloruskoyi-tehniki-fo-10948487.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя